11 kolo ligy

Dátum: 30.03.2016

Ako prvý sa spolu stretli 24.03.2016 o 17:30 hod. mužstvá Spartak Myjava a Partizán Bardejov. Partizán Bardejov potvrdil, že aj v jarnej časti bude bojovať o titul. Zápas skončil 2:5 v propech Partizániek.

Ďalší zápas sa odohral 26.03.2016 o 10:30 hod. medzi celkami zo stredu tabuľky, FC Nitra a ŠK Selce.  FC Nitra mala asi veľmi dobrú zimnú prípravu, pretože prevaľcovala súperky 5:1.

Dňa 26.03.2016 sa odohral ešte jeden zápas o 13:25. ŠK Slovan Bratislava hral proti ŠKF VIX Žilina. Keďže Bardejov vyhral, hráčky Slovana si nemohli dovoliť prehrať. Do súperiek nabehli dravo a po 23 minútach bolo už 4:0. Zápas sa dohral v oddychovom tempe a Žilinčanky si strelili len jeden gól v 70 minúte.

Kolo sa dohrávalo u FC Baník HN Prievidza & Handlová, ktorý hostil MŠK Slovan Trenčianske Teplice.  Posledný celok tabuľky v 6 minúte strelil gól. Ale hráčky Trenčianskych Teplíc sa nedali a do polčasu už viedli. Konečné skóre zápasu 1:5.

Boj o titul pokračuje. V hre sú stále tri tímy. V ďalšom kole sa stretne Partizán Bardejov s FC Unionom Nové Zámky. Tento zápas môže odrovnať jedného z troch ašpirantov na titul. Ako sa zápas skončí?