Fyzické testy U19


Dátum: 17.02.2016

Príďte podporiť Vašu favoritku.

22.2. od 10:00

Juliána Čahojová (ŠK Slovan Bratislava)
Martina Švecová (ŠK Slovan Bratislava)
Terézia Kovaľová (ŠK Slovan Bratislava)
Monika Nižňanská (ŠK Slovan Bratislava)
Annamária Roháčová (Partizán Bardejov)

22.2. od 11:00

Veronika Matúšková (ŠK Slovan Bratislava)
Alexandra Tóthová (ŠK Slovan Bratislava)
Adriana Briššová (ŠK Selce)
Petra Vojteková (ŠK Slovan Bratislava)
Tamara Koflanovičová (Partizán Bardejov)

23.2. od 10:00

Michaela Moťovská (AC Sparta Praha)
Stephanie Deszátová (FC Union Nové Zámky)
Viktória Čeriová (1. FC Slovácko)
Martina Šurnovská (Partizán Bardejov)
Mária Mikolajová (Partizán Bardejov)

23.2. od 11:00

Natália Botková (FC Nitra)
Katarína Košlabová (FC Nitra)
Stanislava Líšková (ŠKF VIX Žilina)
Veronika Sluková (ŠKF VIX Žilina)
Veronika Jančová (ŠK Slovan Bratislava)

24.2. od 10:00

Patrícia Chládeková (Partizán Bardejov)
Nikola Vagaská (Partizán Bardejov)
Tamara Gmitterová (Partizán Bardejov)
Michaela Mazurová (Partizán Bardejov)
Lenka Kočová (ŠK Slovan Bratislava)

24.2. od 11:00

Terézia Kulová (MŠK Slovan Trenčianske Teplice)
Klaudia Fabová (1. FC Slovácko)
Denisa Mochnacká (Partizán Bardejov)
Veronika Galarovičová (Partizán Bardejov)
Viktória Polláková (Partizán Bardejov!

Realizačný tím

tréner: Branislav Petrovič
technický vedúci: Ján Fašung ml.

 

Zdroj: Slovenský futbalový zväz

Ďalšie aktuality

03.02.2016 - Slovenská reprezentácia v Dubaji
05.01.2016 - Reprezentácia v roku 2015
22.12.2015 - Kvalifikácia Letné Olympijske hry
11.12.2015 - Vyžrebovanie pavúka ligy majstrov.
23.11.2015 - Zimná prestávka
16.11.2015 - MŠK Trenčianske Teplice - ŠK Selce
06.11.2015 - 10 kolo rozpis zápasov
29.10.2015 - Kvalifikacia EURO 2017 - Poľsko, Moldavsko
21.10.2015 - Kvalifikácia EURO 2017 - Poľsko : Slovensko
13.10.2015 - 8. kolo ligy
1.liga
Por. Tím Z V B
1. Bardejov 9 8 25
2. Slovan Bratislava 9 8 24
3. Myjava 9 7 21
4. Nitra 9 3 13
5. L. Košice 9 3 10
6. NŠK Bratislava 9 3 9
7. Trnava 9 1 6
8. Žilina 9 1 6
9. Banská Bystrica 9 1 6
10. Ružomberok 9 1 6