Zimná prestávka

Dátum: 23.11.2015

22.11.2015 sledovalo 80 divákov na štadióne Marakana v Trenčianskych Tepliciach zaujímavý duel. MŠK Trenčianske Teplice sa tu stretli s ŠKF VIX Žilina.

V prvom polčase zápas vyzeral byť jednoznačne na strane Žiliny. Jej hráčky nastúpili naozaj rýchlo a strelili rýchle dva góly. Sluková Veronika do 26 minúty stihla pridať ešte ďalšie dva góly a zavŕšila tým svoj hatrick, ktorý strelila v rozmedzí 15 minút.

Po polčase za stavu 0:4 už nikto neočakával, žeby sa hra výrazne zmenila, opak bol pravdou. Druhý polčas bol úplne iný zápas. Tepličanky strelili v úvode druhého polčasu gól. V závere zápasu keď už všetko vyzeralo jasne, hráčky Žiliny poľavili a skoro sa im to stalo osudné. V priebehu dvoch minút bolo z 1:4, 3:4 a hráčky Žiliny sa ešte museli obávať o výsledok.

Nakoniec sa, ale už výsledok nemenil a Žilina tak zdolala MŠK Slovan Trenčianske Teplice, čím si zabezpečila na prezimovanie 4 miesto v tabuľke.